in Veluwe Hotel De Beyaerd
Word wakker met het gezang van fluitende vogels en geniet van de rust van de Veluwe. Onze 91 comfortabele kamers bieden alles voor een ontspannen verblijf, midden in de natuur.
Reis je met een groter gezelschap? Dan is Villa De Beyaerd, geschikt voor maximaal 15 personen, de ideale accommodatie voor een weekend of midweek weg. Zeker weten dat jouw groep aangenaam verrast is!
De Comfy Room beschikt over twee twin bedden, badkamer met douche, toilet en wastafel en beschikt over een minibar en kluis. De kamers zijn gelegen nabij het zwembad.
De onlangs gerenoveerde Relax Room is een tweepersoonskamer met twee twin bedden of een tweepersoonsbed, badkamer met bad en douche, toilet en wastafel. De kamers zijn gelegen nabij het zwembad.
De compleet gerenoveerde Nature Room beschikt over twee twin bedden of een tweepersoonsbed, badkamer met douche en toilet. De kamers zijn gelegen nabij het terras.
De compleet gerenoveerde Nature Room met terras heeft openslaande deuren en een gezellig eigen terras met zitje. De kamer beschikt over twee twin bedden of een tweepersoonsbed, badkamer met douche en toilet.
Een weekendje Veluwe met jouw familie? Slaap met het hele gezin in de Familie kamer. De Family room heeft een tweepersoonsbed met stapelbed of sofa.